Köszönjük a betyár jó koncertet a Belvárosi Betyároknak és Nektek!
Másodjára látogattak el hozzánk a Belvárosi Betyárok, akiket nagy örömmel és remek hangulattal fogadtak a gyerekek!
Tavasszal újra együtt bulizhatunk! Addig is hallgassátok szeretettel őket! Az új albumuk remek aláfestés lesz az ünnepek alatt!